ECK Restaurant

REZERVÁCIA

Chceme vám pripraviť večer pri dobrom jedle a víne v príjemnej atmosfére so skvelým výhľadom.

ECK Restaurant - Rešpekt

Návšteva reštaurácie je možná len s rezerváciou vopred cez náš rezervačný systém Formitable. Reštaurácia je otvorená vo večerných hodinách, od stredy do soboty od 18.00 hod. do 22.00 hod.

Servírujeme degustačné menu (Na stiahnutie), zložené zo 7 chodov.

Na prispôsobenie menu podľa stravovacích špecifík nás upozornite vopred v rezervačnom formulári. Pri návšteve reštaurácie už nie je možné menu upraviť. Naša kuchyňa dokáže vopred vyhovieť hosťom s intoleranciou na lepok a laktózu a požiadavkami na vegetariánske menu. Aktuálne nedokážeme pripraviť vegánske menu.

Ak si želáte počas večere ochutnať z našej širokej ponuky starších ročníkových vín, upozornite nás na to vopred v rezervačnom formulári. Víno musíme dekantovať dostatočne včas pred vašou návštevou.

Počas večere ponúkame párovanie jedla s vínami alebo nealkoholickými nápojmi.

Degustačné menu
7 chodové menu
90,00 EUR na osobu

Párovanie regionálnych vín
50,00 EUR na osobu

Párovanie svetových vín
75,00 EUR na osobu

Nealkoholické párovanie
40,00 EUR na osobu

Na večeru v našej reštaurácii si vyhraďte 3 hodiny (verte nám, nie je to veľa). Usadenie hostí do reštaurácie je možné najskôr od 17.45 hod. v lounge bare.

ECK_Restaurant_003_v2

Kapacita reštaurácie je limitovaná. Ak sa vám pri rezervácii nezobrazuje požadovaný dátum alebo čas, znamená to, že reštaurácia je plne obsadená.

V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť dopravu v rámci Bratislavy. Prosím uveďte vašu požiadavku do poznámky v rezervačnom formulári.

Parkovanie je možné na parkovisku pri reštaurácii.

Návšteva reštaurácie nie je vhodná pre deti do 12 rokov. Návšteva štvornohých domácich miláčikov je zakázaná.

V prípade záujmu o exkluzívnu rezerváciu reštaurácie nás neváhajte kontaktovať na reservation@eckrestaurant.com alebo na telefónnom čísle +421 911 513 387.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať v pondelok až v piatok od 9.00 hod do 17.00 hod..

ECK Restaurant rezervácia info