ECK Restaurant - Jedlo na tanieri
 

JEDLO

Jedlo je túžba. Po dobrej chuti, lákavej vôni, či výnimočnom zážitku. S jedlom si uvedomíte, že žijete a je vám dobre. Nič viac a nič menej. Na našich tanieroch nájdete vášeň pre jedlo, vyváženosť chutí a krásu prírody.

Vychutnáte si ho v podobe 7 chodového degustačného menu.

 
 

Tanier

Nájdete na ňom rukopis kuchára, jeho chuť objavovať, skúšať a hľadať kombinácie klasických a nových techník varenia. Všetky suroviny boli poctivo hľadané, ochutnané a vyskúšané. Naše jedlá si zachovávajú pôvodnú chuť a štruktúru, potešia vás však novými kombináciami.

ECK Restaurant - Pokrm
 

Chuť

Objavte chuť, ktorá je esenciou dobrého jedla. Objavte chuť regiónu, ktorý presahuje hranice štátov a nesie v sebe nezameniteľnú stopu strednej Európy.

ECK Restaurant - Kvalita
 

Rešpekt

Naším večne aktuálnym trendom je úcta ku všetkému, z čoho v kuchyni varíme pre našich hostí. Hľadáme to najčistejšie, čo jedlo vo svojej kráse a chuti ponúka. Niektoré zo surovín, ktoré používame v našej kuchyni, sú z našej záhrady a farmy. Všetko, čo je jedlé, dostane u nás šancu.

ECK Restaurant - Rešpekt
 

Kuchyňa

V našej kuchyni varíme na ohni, aby sme nechali vyniknúť výnimočnú chuť základnej suroviny. Všetko okolo je doladené tak, aby jedlo a jeho prílohy spolu chutili. Zachovali sme v dedičstve regionálnej kuchyne dušu a pridali pár nových detailov.

ECK Restaurant - Kuchyňa
 

Daniel Tilinger

Šéfkuchár, srdce kuchyne a hlavný ochutnávač všetkého, z čoho sa v reštaurácii ECK varí. Učiť sa od najlepších kuchárov v zahraničí je cesta ťažká a vyžaduje ambície a silnú vôľu niečo dokázať a neskôr vo svojom živote zúročiť. To je Danielova cesta, ktorú si nezľahčuje ani nad Devínom, kde stojí za celým konceptom reštaurácie ECK.

ECK Restaurant - Daniel Tilinger
ECK Restaurant - Jedlo